Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Літературні посиденьки


8 жовтня члени клубу «Кругозір» зібралися в районній бібліотеці для дітей на літературні посиденьки «Книга збирає друзів».
Книга з найдавніших часів і до сьогодення є безцінним скарбом і найбільшим чудом з усіх чудес, створених людством. У ній весь неосяжний світ. Всім відомо, що книги «оживають» тоді, коли їх читають. Вони відкривають свої таємниці, дарують знання лише тим, хто з ними працює.
Під час заходу діти поділилися своїми враженнями від прочитаних книг.
Цікаво пройшов конкурс «Літературні грінки». На різнокольорових кусочках паперу були написані окремі автори, назви, герої творів. Дітям потрібно було приготувати «грінку», з’єднавши правильно прізвище автора, назву його твору й героя.

Учні брали участь у конкурсі «Книги – назви жіночих імен».
Бібліотекар познайомила дітей з книжковими цікавинками: найдорожчою книгою світу, найтовстішою друкованою книгою у світі та найважчою.
Члени клубу відпочивали, пригощались запашним чаєм та солодощами.
На закінчення свята діти здійснили віртуальну подорож «Національною бібліотекою України для дітей» та переглянули відео «20 найкрасивіших бібліотек світу».


1 коментар:

  1. Я ЗАРАЗ ВИКОНАЮ ФІНАНСОВО ЗОБОВЛЕНО ПОЗИЦІЇ, ЯКУ Я ОТРИМАВ В LFDS. Я хотів би довести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт із паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу і мені відмовили в позиці фінансова установа завдяки моєму кредитному рейтингу. Я не міг платити гонорар своїм дітям. Я відставав від рахунків, яких збирався викинути з дому через неможливість оплатити оренду житла. Саме в цей період мої діти були забрані у мене прийомною сім’єю. Потім я вирішив шукати кошти в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, і які я зірвав двома компаніями, що займаються позиками. Поки я не прочитав про: позику в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все одно не переконав через те, що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не повідомив мені про поточну схему позики в дуже низька відсоткова ставка 1,9 %% і прекрасні умови погашення без штрафу за невиплату платежу. У мене немає іншого вибору, ніж також зв’язатися з ними, що я зробив через текст + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені у відповідь. Цей день був Я найкращим і найкращим днем ​​у моєму житті, який ніколи не можна забути, коли я отримати кредитне попередження в розмірі 400 000,00 доларів США суми позики, на яку я подав заявку. Я ефективно використав позику для погашення боргів та започаткування бізнесу, і сьогодні я та мої діти такі щасливі та задоволені. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Довідкова лінія WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати якомога більше тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою шахрайства в Інтернеті. Дякую і Бог благословить вас усіх, я Олександр Артем з горизонту парку до нашої ери, Україна.

    ВідповістиВидалити